نشست تخصصی «نقد فرزندپروری معاصر ایران» برگزار می‌شود

نشست تخصصی «نقد فرزندپروری معاصر ایران» روز دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ در سالن کنفرانس مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری برگزار می‌شود.

شرح برنامه

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، در این نشست محمود گلزاری روان‌شناس و عضو هیأت علمی دانشگاه علامه طباطبایی به ایراد سخن خواهد پرداخت.

بر اساس این خبر، در نشست‌های‌ تخصصی علمی، فرهنگی، ادبی و هنری «فراسو» محورهایی از قبیل «کودکان امروز چگونه کودکی می‌کنند»، «آموزش برای کودکان باید چگونه باشد»، «چگونه کودکی‌مان را جا گذاشتیم؟»، «چرا برخی بزرگ‌سالان امروز با دریغ و حسرت به دوران کودکی‌شان می‌اندیشند» و... بررسی می‌شود.

بر همین اساس کارشناسان و مربیان کانون، اولیای تربیتی و سایر علاقه‌مندان تعلیم و تربیت در حوزه کودک و نوجوان می‌توانند تا روز یک‌شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ با مراجعه به پایگاه اینترنتی www.form.kpf.ir برای حضور در این نشست ثبت‌نام کنند.

همچنین مربیان و کارشناسان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سراسر کشور که امکان استفاده از نشست را به شکل حضوری ندارند، می‌توانند از طریق وب‌کنفرانس در دوره‌ها شرکت کنند.

یادآوری می‌شود دومین نشست تخصصی علمی، فرهنگی، ادبی و هنری «فراسو» از ساعت ۱۴ تا ۱۶ در سالن کنفرانس مرکز آفرینش‌های فرهنگی‌هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان دکتر فاطمی، حجاب تهران برگزار می‌شود و به شرکت‌کنندگان گواهی آموزشی ارایه خواهد شد.

مشخصات برنامه
ساعت برگزاری : ۱۴ تا ۱٨
مکان برگزاری : سالن کنفرانس مرکز آفرینش‌های فرهنگی‌هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان دکتر فاطمی، حجاب تهران
از تاریخ :
۱٣٩٨/۱۱/٢٨