نمایشگاه «آب و آیینه» در تهران برپا می‌شود

موضوع : چوب‌های آب‌آورده (driftwood)

نمایشگاه هنر کار با چوب‌های آب آورده اعضا و مربیان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با عنوان «آب و آیینه» از ۱۷ تا ۲۲ آذر ۱۳۹۸ در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون تهران برپا می‌شود.

شرح برنامه

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، در این نمایشگاه تعداد ۸۰ اثر منتخب از میان ۱۵۰ اثر تولید شده در قالب مهرواره در کانون استان اردبیل است که در معرض دید هنردوستان و علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

امروزه دور ریختنی‌ها مفهوم وسیع و گسترده‌ای در عالم  فن و هنر دارد و به شاخه‌های مختلفی تقسیم می‌شود که یکی از این شاخه‌ها، چوب‌های آب‌آورده (driftwood) است این چوب‌ها به دلیل رنگ، فرم و شکل‌هایی که دارد از جذابیت ویژه‌ای برخوردار و مستعد خلق آثار زیبا و خلاقانه است.

بر اساس این خبر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اردبیل با هدف شکوفاسازی توان‌مندی‌های ادبی، هنری و فرهنگی اعضا و مربیان مراکز فرهنگی هنری  این استان  اقدام به برگزاری مهرواره‌های مختلف کرده که هنر کار با چوب‌های آب آورده از جمله برنامه‌های این طرح است.

گفتنی است: مهرواره‌های «به رنگ آسمان»، «مغان»، «بازی‌های بومی محلی» و «صفویه‌شناسی» نیز پیش از این در کانون استان اردبیل برگزار شده است.

مشخصات برنامه
از تاریخ :
۱٣٩٨/٠٩/۱٧
تا تاریخ :
۱٣٩٨/٠٩/٢٢