نمایش رایگان فیلم‌های کانون در باشگاه «هنر و تجربه»

تاریخ خبر : ۱٣٩٨/٠۴/٣٠

فیلم‌های خاطره‌انگیز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تابستان ۱۳۹۸ در بخش چشم‌انداز برنامه‌ی تابستانه باشگاه هنر و تجربه به شکل رایگان در شهرهای تهران، شیراز و اصفهان نمایش داده می‌شود.

شرح خبر

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، این برنامه که اولین دوره آن با همکاری فیلم‌خانه‌ی ملی و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود تابستان امسال هر چهارشنبه فیلم‌هایی از سینمای کلاسیک ایران را رایگان برای عموم مردم نمایش می‌دهد.

براساس این گزارش روز ۹ مرداد نسخه‌ی ترمیم شده‌ی پویانمایی‌های «زال و سیمرغ»، «رخ»، «گلباران»، «ملک خورشید»، «منم آن‌که...» و «هفت شهر» همه از آثار علی‌اکبر صادقی نمایش داده می‌شود.

 بر همین اساس روز ۱۶ مرداد فیلم سینمایی «دونده» و ۲۳ مرداد نیز دو فیلم «انتظار» و «ساز دهنی» از آثار امیر نادری اکران خواهد شد.

در همین‌حال بر اساس جدول پخش برنامه‌ی تابستانه‌ی باشگاه هنر و تجربه، روز ۳۰ مرداد علاقه‌مندان می‌توانند فیلم‌های دیگر کانون با عنوان‌های «پسر شرقی» و «اسب» ساخته‌ی مسعود کیمیایی را تماشا کنند.

در عین‌حال فیلم «پری» به کارگردانی زکریا هاشمی و فیلم‌های «چنین کنند حکایت» و «پدیده» هر دو از آثار محمدرضا اصلانی در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان نیز روز ۶ شهریور به روی پرده نمایش می‌رود.

فیلم‌های باشگاه هنر و تجربه هر چهارشنبه در پردیس چارسوی تهران و شهر آفتاب شیراز ساعت ۲۰ نمایش داده می‌شود و در سیتی سنتر اصفهان نیز ساعت ۱۹ پذیرای علاقه‌مندان است.

مشخصات خبر