اجرای «قصه‌های سفر پرماجرای کشتی نوح» ویژه خبرنگاران و عکاسان

وب سایت ها و پایگاه های اطلاع رسانی : https://www.tiwall.com/p/kashtienouh
تماس با دبیرخانه/ ذخیره جا : ۰۲۱۸۸۹۶۶۱۱۹

نمایش «قصه‌های سفر پرماجرای کشتی نوح» در روز پنج‌شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸ ویژه خبرنگاران و عکاسان در مرکز تولید تئاتر کانون اجرا خواهد شد.

شرح برنامه

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، نمایش «قصه‌های سفر پرماجرای کشتی نوح» به کارگردانی مریم معترف که اجرای آن از روز ۲۲ آبان ۱۳۹۸ آغاز شده است در روز پنج‌شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸ ویژه خبرنگاران و عکاسان در مرکز تولید تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اجرا خواهد شد.

بر اساس این گزارش، نمایش «قصه‌های سفر پرماجرای کشتی نوح» برگرفته از داستان کشتی حضرت نوح است و برای کودکان بالای پنج سال اجرا می‌شود.

بر همین اساس، گروهی از نویسندگان، متن نمایش «قصه‌های سفر پرماجرای کشتی نوح» را نوشته‌اند و مریم معترف آن را بازنویسی و کارگردانی کرده است.

میثم یوسفی، مجتبی گوهرخای، علی بیک‌محمدی، منا شمس‌الدینی، شهرام نجاتی و مسعود پورجمشید در این نمایش نقش‌آفرینی می‌کنند.

همچنین شهرام نجاتی به عنوان شاعر و آهنگ‌ساز، فائزه فیض به عنوان طراح و سازنده عروسک و محمدرضا شاملوفرد به عنوان طراح نور با این نمایش همکاری می‌کنند.

بر اساس این خبر، نقاشی پرده نمایش «قصه‌های سفر پرماجرای کشتی نوح» بر عهده مهدی طالعی‌نیا و طراحی پوستر و بروشور آن بر عهده سعید شاکرنیا است.

عباس شاه‌چراغی دستیار کارگردان، فریبا جدیدی مشاور رسانه‌ای، شهر آشوب مفتاحی هماهنگ‌ کننده، ‌شادن گلزار روابط عمومی و روژین ستاری مدیر تولید این اثر هستند.

این نمایش هر روز به جز شنبه‌ها صبح‌ها ویژه مدارس و مهد کودک‌ها و بعدازظهرها ساعت ۱۹ برای عموم علاقه‌مندان در سالن گلستان مرکز تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اجرا می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند بلیت این نمایش را از سایت تیوال به نشانی اینترنتی https://www.tiwall.com/p/kashtienouh خریداری کنند و در صورت نیاز به آگاهی بیشتر با شماره‌های‌ ۰۲۱۸۸۹۶۶۱۱۹ و ۰۹۳۹۰۱۰۰۹۹۴ تماس بگیرند.

مشخصات برنامه
ساعت برگزاری : به جز شنبه‌ها صبح‌ها ویژه مدارس و مهد کودک‌ها و بعدازظهرها ساعت ۱۹
مکان برگزاری : سالن گلستان مرکز تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در پارک لاله
از تاریخ :
۱٣٩٨/٠٨/٢٢
تا تاریخ :
۱٣٩٨/٠٩/٢٨