نمایش برترین‌ فیلم‌های سینمایی کانون در هفته ملی کودک

دسته : سینمایی

شش فیلم سینمایی خاطره‌انگیز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هم‌زمان با فرا رسیدن «هفته ملی کودک»، در چارچوب برنامه‌ای با عنوان «یک هفته با سینمای کانون» به نمایش در می‌آیند.

شرح برنامه

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، هم‌زمان با «هفته ملی کودک »، شش فیلم خاطره‌انگیز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان که جوایز زیادی را در داخل و خارج از کشور از آن خود کرده‌اند، در برنامه‌ای با عنوان «یک هفته با سینمای کانون» در باغ فردوس موزه سینما به نمایش در می‌آید.

«مسافر» اثر عباس کیارستمی، «خمره» با کارگردانی ابراهیم فروزش، «باشو غربیه کوچک» و «عمو سیبیلو» هر دو اثر بهرام بیضایی، «رهایی» اثر ناصر تقوایی، «ساز دهنی» و «دونده» هر دو به کارگردانی امیر نادری عنوان‌های این فیلم‌ها هستند.

بر همین اساس «باشو غریبه کوچک» روز 13 مهر، «دونده» روز 14 مهر، «خمره» روز 15 مهر، «سازدهنی» روز 16 مهر، «رهایی» و «عمو سیبیلو» روز 17 مهر و «مسافر» روز 18 مهر اکران می‌شود.

علاقه‌مندان به سینمای کودک به مناسبت «هفته ملی کودک» می‌توانند از 13 تا 18 مهر سال 1398 همه روزه از ساعت 18 با حضور در موزه سینما واقع در باغ فردوس به تماشای این آثار بپردازند.

برنامه‌های هفته ملی کودک در سال ۱۳۹۸ روزهای ۱۳ تا ۱۹ مهر در تهران و سراسر کشور از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و با مشارکت سازمان‌ها و نهادهای مختلف برگزار می‌شود.
مشخصات برنامه