آغاز ثبت‌نام رسمی برای آموزش زبان ایتالیایی در کانون زبان ایران

تماس با دبیرخانه/ ذخیره جا : ۸۸۸۴۴۴۰۷

آموزش زبان ایتالیایی در کانون زبان ایران به‌صورت رسمی از ترم پاییز سال ۱۳۹۸ آغاز می‌شود.

شرح برنامه

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، جذب مدرس و ثبت‌نام‌های اولیه برای آموزش این زبان از چند ماه پیش آغاز شده بود اما کانون زبان ایران اعلام کرده است که علاقه‌مندان به فراگیری این زبان از گروه‌های سنی نوجوانان و بزرگ‌سالان‌ (خواهران و برادران) برای ترم پاییز می‌توانند به دو مرکز شهرک غرب و جم تهران مراجعه کنند.

پاسخ‌گویی به نیاز علاقه‌مندان به فراگیری زبان‌های مختلف بین‌المللی در محیطی سالم و تخصصی، آموزش زبان ایتالیایی به عنوان چهارمین زبان فراگیر مردم دنیا و شرکت در (آزمون‌های چلی CELI  آزمونی که دانشگاه پروجا در ایتالیا در شش سطح مطابق با استاندارد اتحادیه اروپا برای تعیین سطح آشنایی زبان‌آموزان به زبان‌های اروپایی برگزار می‌کند) از جمله اهداف آموزش زبان ایتالیایی در کانون زبان ایران برشمرده شده است.

کانون زبان ایران همچنین درباره‌ی روش تدریس این دوره‌ها توضیح داده است: این روش به‌صورت عمده Communicative یا همان ارتباط محور با تاکید بر روش کلاسیک است و به دستور زبان، مهارت‌های نوشتاری، شناخت واژگان و کاربرد آنها در برقراری ارتباط توجه خواهد شد.

علاقه‌مندان به کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام در مرکز شهرک غرب می‌توانند به آدرس شهرک غرب، بلوار دادمان، ابتدای خیابان حسن سیف مراجعه کنند یا با شماره تلفن‌های ۰۲۱۸۸۰۸۵۸۴۳ (مرکز برادران) و ۰۲۱۸۸۰۸۵۸۵۰ و ۰۲۱۸۸۰۸۵۸۳۵ (مرکز خواهران) تماس بگیرند.

همچنین برای ثبت‌نام در مرکز جم نیز می‌توانند به آدرس خیابان شهید مطهری، خیابان فجر (جم)، نبش غفاری، پلاک ۳۳ مراجعه کنند و یا با شماره تلفن ۸۸۸۴۴۴۰۷ ۰۲۱ تماس بگیرند.

یادآوری می‌شود زبان ایتالیایی هفتمین زبان در کانون زبان ایران بعد از زبان‌های انگلیسی، فرانسه، آلمانی، عربی، اسپانیایی و روسی است.


         
مشخصات برنامه
مکان برگزاری : خیابان شهید مطهری، خیابان فجر (جم)، نبش غفاری، پلاک ۳۳ مراجعه کنند و یا با