برنامه کارگاه‌ها و نشست‌های تخصصی بیست‌ویکمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی

برنامه کارگاه‌ها و نشست‌های تخصصی بیست‌ویکمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی اعلام شد. کمیته علمی بیست‌ویکمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی ۲ نشست علمی و ۵ کارگاه آموزشی را برای مدیران فرهنگی، دانشجویان، قصه‌گویان، معلمان و مربیان برگزار می‌کند.

شرح برنامه

کارگاه‌ها و نشست‌های تخصصی بیست‌ویکمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی به صورت پنل برگزار می‌شود و افراد به‌نام و چهره‌های شناخته شده، برگزاری این پنل‌ها را عهده‌دار خواهند بود.

«نشست عصر ارتباط، تبادل فرهنگی و حیات قصه‌ها»

این نشست روز سه‌شنبه ۲۷ آذر ساعت ۱۶ تا ۱۹، از سوی مرجان فولادوند، نویسنده و پژوهش‌گر و محمود گلزاری، عضو هیات علمی دانشگاه علامه طباطبایی و شهرام گیل‌آبادی عضو هیات علمی دانشگاه صداوسیما، برگزار می‌شود، علاقه‌مندان برای ثبت‌نام می‌توانند به evnd.co/8YLR1 مراجعه کنند.

«نشست قصه‌گویی، مهارت زندگی، اجتماعی شدن»

روز چهارشنبه ۲۸ آذر از ساعت ۱۶ تا ۱۹، از سوی مصطفی مهرآیین عضو هیات علمی مرکز تحقیقات سیاست علمی، حسن ذوالفقاری عضو هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس، فهیمه حسین‌زاده جامعه‌شناس و محمدجواد قنواتی مدیر بخش فولکلور و ویراستار علمی دانش‌نامه فرهنگ مردم برگزار می‌شود، علاقه‌مندان برای ثبت‌نام می‌توانند به evnd.co/KRJVq مراجعه کنند.

«کارگاه قصه‌های مدرن، نیاز کودکان روز»

دوشنبه ۲۶ آذر از ساعت ۱۶-۱۴، از سوی آلیسا دونجو بانگ قصه‌گوی حرفه‌ای از کشور کره برگزار می‌شود و علاقه‌مندان برای ثبت‌نام می‌توانند به evnd.co/E2bVo مراجعه کنند.

«کارگاه قصه‌گویی تعاملی»

روز دوشنبه ۲۶ آذر از ساعت ۱۶ تا ۱۸، از سوی مصطفی رحماندوست شاعر، نویسنده و مترجم برگزار می‌شود علاقه‌مندان به ثبت‌نام می‌توانند به evnd.co/Xpdto مراجعه کنند.

«کارگاه چگونه قصه‌گویی اثربخش باشیم»

روز سه‌شنبه ۲۷ آذر ساعت ۱۴ تا ۱۶، از سوی کاسپر سورنسن، قصه‌گوی حرفه‌ای از کپنهاگن برگزار می‌شود و علاقه‌مندان برای ثبت‌نام می‌توانند به  evnd.co/IwRpxمراجعه کنند.

«کارگاه قصه‌گویی با روش‌های جدید و رویکردهای نو»

روز چهارشنبه ۲۸ آذر از ساعت ۱۰ تا ۱۲، از سوی پوپک عظیم‌پور، عضو هیات علمی دانشکده هنرهای نمایشی و موسیقی دانشگاه تهران برگزار می‌شود علاقه‌مندان به ثبت‌نام می‌توانند به evnd.co/dKuQO مراجعه کنند.

«کارگاه خلق قصه‌ها در تعاملات بین‌المللی»

روز چهارشنبه ۲۸ آذر از ساعت ۱۴تا ۱۶، از سوی کی ران شاه قصه‌گوی حرفه‌ای از کشور استرالیا برگزار می‌شود علاقه‌مندان به ثبت‌نام می‌توانند به evnd.co/Boy06  مراجعه کنند.

مکان برگزاری کارگاه‌های تخصصی در محل کلاس‌های دانشگاه علمی کاربردی کانون و نشست‌های تخصصی در محل جشنواره واقع در خیابان حجاب، مرکز آقرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود.

همچنین کارگاه‌های آموزش مهارت‌های قصه‌گویی ویژه پدران و مادران در تمامی روزهای جشنواره صبح و بعد از ظهر برگزار خواهد شد.
مشخصات برنامه
از تاریخ :
۱٣٩٧/٠٩/٢۶
تا تاریخ :
۱٣٩٧/٠٩/٢٨