نمایش «ترنج» در مرکز تئاتر کانون

وب سایت ها و پایگاه های اطلاع رسانی : www.iranconcert.com
گروه سنی : ۴ تا ۱٨ سال به بالا

نمایش «ترنج» به کارگردانی افسانه زمانی از روز 28 تیر در مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بر روی صحنه می‌رود

شرح برنامه

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، نویسندگی این نمایشِ زنده را که مناسب گروه سنی کودک و نوجوان است را نسرین خنجری و افسانه زمانی بر عهده داشته‌اند.

در این نمایش بهناز بستان‌دوست، مریم آشوری، مهرنوش شریعتی و مرضیه نادری به همراه دو بازیگر خردسال به نام‌های بارسین سلیمانی و پرنیان اصغرزاده ایفای نقش می‌کنند.

عمارت اعیانی، برای برگزاری مهمانی، شلوغ و پر هیاهوست، در مطبخ نیز همه سرگرم کار و تهیه غذا هستند، اما ترنج کوچولو دلخور است، چراکه هنوز کوچک است و اجازه ورود به مهمانی را ندارد پس به سراغ وسایل خانم جون می‌رود که... این خلاصه‌ای از داستان این نمایش است.

بر اساس این خبر، طراحی صحنه و لباسِ نمایش «ترنج» را به ترتیب سینا ییلاق‌بیگی و افسانه زمانی بر عهده داشته‌اند و عبدالله آتشانی برای آن آهنگسازی کرده است.

بر همین اساس برای نمایش «ترنج» مهدی دوایی طراحی پوستر و بروشور و مهدی آشنا عکاسی کرده است، هم‌چنین بهشته قهرمان‌نژاد کار گریم و مهرداد باقری وظیفه ساخت دکور را بر عهده داشته‌اند.

در عین‌حال در این نمایش مژده پورزنگنه به‌عنوان دستیار کارگردان، ریحانه مطهری روابط عمومی و تبلیغات و ندا آل‌طیب نیز به عنوان مشاور رسانه‌ای با کارگردان همکاری داشته‌اند.

نمایش «ترنج» از پنج‌شنبه 28 تیر 97 همه روزه به جز شنبه‌ها، صبح‌ها ویژه مهدهای کودک و مدارس و بعدازظهرها ساعت 19 برای عموم در سالن بوستان مرکز تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در پارک لاله تهران اجرا خواهد شد.

علاقه‌مندان می‌توانند برای ذخیره بلیت و دریافت اطلاعات بیش‌تر به پایگاه فروش بلیت به نشانیwww.iranconcert.com  مراجعه یا با شماره‌ تلفن‌های 09034990285 -88980721 و 88966119 داخلی 28 تماس بگیرند.


مشخصات برنامه
ساعت برگزاری : همه روزه به جز شنبه‌ها، صبح‌ها ویژه مهدهای کودک و مدارس و بعدازظهرها ساعت ۱٩ برای عموم
مکان برگزاری : سالن بوستان مرکز تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در پارک لاله تهران
از تاریخ :
۱٣٩٧/٠۴/٢٨