سه نشان و ۴۷ دیپلم افتخار سهم کودکان هنرمند ایران از مسابقه‌ی نقاشی تاشکند

تاریخ خبر : ۱٣٩٨/۱٠/٠۴

اعضای مراکز فرهنگی‌هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در هفتمین مسابقه بین‌المللی دوسالانه نقاشی تاشکند کشور ازبکستان موفق به دریافت سه نشان و ۴۷ دیپلم افتخار شدند.

شرح خبر

به‌گزارش اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، هفتمین مسابقه بین‌المللی دوسالانه نقاشی تاشکند در سال ۲۰۱۸ با موضوع «دنیای کودکی، سرزمین مادری، دنیایی که در آن زندگی می‌کنیم و رویای من» ‌برگزار شد.

بر اساس این گزارش، در این دوره «امیرمحمد صادقی‌زاده» ۱۰ ساله از لارستان فارس موفق به دریافت نشان طلایی این رویداد شد و «مریم محمدی‌پور» ۱۳ ساله از قاین خراسان جنوبی و «الهه ضاربی» ۱۴ ساله از لارستان فارس نیز به ترتیب نشان‌های نقره‌ای و برنزی گرفتند.

بر همین اساس علاوه بر این نشان‌ها، ۴۷ کودک و نوجوان دیگر عضو مراکز فرهنگی‌هنری کانون در استان‌های مختلف کشور از هفتمین مسابقه بین‌المللی دوسالانه نقاشی تاشکند دیپلم افتخار دریافت کردند.

بر همین اساس روژان مشفقی ۶ ساله از مرکز شماره ۳ کانون بندرعباس، ریحانه طیبی ۶ ساله از مرکز جزیره ابوموسی کانون در استان هرمزگان، پگاه عباسی ۷ ساله از خرم‌آباد، نرگس قائد رحمت ۱۱ ساله از مرکز کانون درود استان لرستان، زهرا مرادی ۱۲ ساله از مرکز کانون فیروزان و فاطمه رحیم‌اف ۱۳ ساله از همدان، پریسا نذری ۱۲ ساله از اقلید، موهبت جهان‌نما ۱۳ ساله، امیرحسین باقری‌فرد ۸ ساله و علی بیگلری ۱۱ ساله از لارستان فارس، فاطمه دهقانی ۶ ساله از شیراز در استان فارس از جمله اعضایی‌اند که دیپلم افتخار دریافت کردند.مریم محمدی‌پور ۱۳ ساله از قاین خراسان جنوبی

مشخصات خبر