مهرآیینی برای نکوداشت جمشید خانیان در کانون

سومین نامزد جایزه آستریدلیندگرن تجلیل می‌شود؛

تاریخ خبر : ۱٣٩٧/۱٢/٠٧

در سومین مهرآیین نکوداشت نامزدهای دریافت جایزه‌ی آستریدلیندگرن روز ۷ اسفند از ساعت ۱۵ تا ۱۷ در سالن غدیر مرکز آفرینش‌های فرهنگی‌هنری کانون در خیابان حجاب تهران از جمشید خانیان تجلیل می‌شود.

شرح خبر

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، در این آیین سودابه امینی مدیرکل آفرینش‌های ادبی و هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ضمن خوش آمدگویی گزارشی از در مورد اهداف برپایی نکوداشت ارایه می‌کند و در ادامه مریم کهنسال عضو هیات علمی دانشگاه شیراز به‌ عنوان سخنران صحبت خواهد کرد.

هم‌چنین عباس جهانگیریان  عضو انجمن نویسندگان کودک و نوجوان در این برنامه به ارایه گزارشی از چگونگی روند انتخاب و معیارهای مورد نظر برای معرفی کاندیداهای این جایزه می‌پردازد.

سخنرانی جمشید خانیان نامزد دریافت جایزه‌ی جهانی آستریدلیندگرن، پخش نماهنگ و آیین تجلیل از دیگر برنامه‌های سومین مهرآیین نکوداشت است.

این سومین برنامه از مجموعه چهار نکوداشتی است که برای نامزدهای دریافت جایزه ادبی آسترید لیندگرن سوئد از سوی کانون برگزار می‌شود که پیش از این برای علی‌اصغر سیدآبادی روز پنجم اسفند برگزار شد و روز ششم و هشتم نیز از فرهاد حسن‌زاده و هوشنگ مرادی‌کرمانی قدردانی می‌شود.

مشخصات خبر