آمفی‌تئاترهای کانون در سراسر کشور انیمیشن نمایش می‌دهند

تاریخ خبر : ۱٣٩٧/۱۱/٢٣

هم‌زمان با یازدهمین جشنواره‌ پویانمایی تهران آمفی‌تئاترهای کانون پرورش فکری در سراسر کشور میزبان انیمیشن‌های جشنواره می‌شوند.

شرح خبر

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، اسفند امسال یازدهمین دوره جشنواره‌ بین‌المللی پویانمایی تهران به دبیری محمدرضا کریمی‌صارمی برگزار می‌شود که به همین منظور برنامه ویژه‌ای برای 31 استان کشور درنظر گرفته شده است.

در همین راستا قرار است آمفی‌تئاترهای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در روزهای برپایی جشنواره پویانمایی تهران اکران انیمیشن داشته باشند و دبیرخانه جشنواره سه بسته پیشنهادی اکران انیمیشن بر اساس موضوع و برای گروه‌های سنی مختلف کودک و نوجوان در نظر گرفته است که جزییات آثار انیمیشن در هر بسته‌ به‌زودی اعلام می‌شود.

همچنین برای نوبت نمایش بعدازظهر، برخی از انیمیشن‌های منتخب با حضور خانواده‌ها برای کودکان و نوجوانان به نمایش گذاشته می‌شود.

علاقه‌مندان به دیدن این آثار می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از ساعت اکران انیمیشن‌ها با روابط عمومی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در هر استان تماس بگیرند.

یازدهمین جشنواره‌ بین‌المللی پویانمایی تهران از ۱۲ تا ۱۶ اسفند ۱۳۹۷ در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری واقع در خیابان حجاب برگزار می‌شود

مشخصات خبر