پویانمایی‌های جدید کانون را در هفته ملی کودک تماشا کنید

تاریخ خبر : ۱٣٩٧/٠٧/۱۴

به مناسبت هفته‌ی ملی کودک مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون هر روز صبح تا بعدازظهر با نمایش تعدادی از پویانمایی‌های کانون میزبان کودکان و نوجوانان و دانش‌آموزان مدارس خواهد بود.

شرح خبر

بر این اساس شنبه 14 مهر انیمیشن‌های «باغ هزار دخترون» اثر لیلا خلیل‌زاده و «مومو» کار هادی طبسی و رسول زرین نمایش داده خواهد شد.

«ای کاش یه برادر داشتم» و «بادکنکی که شاد بود» به کارگردانی ناهید شمس‌دوست و «ماه مهربان» اثر نازنین سبحان‌سربندی برنامه‌ی نمایشی روز یک‌شنبه 15 مهر را تشکیل خواهد داد.

انیمیشن‌های «ماه من، ماه ما» اثر محمد ناصری، «بزغاله‌های ابری» به کارگردانی حمید کریمیان و «کبوتر سفید کنار آینه» از مریم خلیل‌زاده در دوشنبه 16 مهربه نمایش درخواهد آمد.

پویانمایی‌های «آهوی گردن‌دراز» اثر سیدحسین سلطانی و «چشمه‌ی ماه» کار فاطمه گودرزی جدول نمایشی روز سه‌شنبه 17 مهر را به خود اختصاص خواهد داد.

در روز چهارشنبه 18 مهر «روباه دم بریده» کار سیمین تجوید و «نقاش رومی» به کارگردانی فاطمه گودرزی به نمایش درمی‌آید.

«بابا برفی» اثر وحید نورعلی رضایی و «کشاورز و خروس» از پروین تجوید در پنج‌شنبه 19 مهر نمایش داده می‌شود.

در پایان این برنامه‌ در روز جمعه 20 مهر 1397 با اکران فیلم‌های «علی و برفی» اثر پروین تجوید و «آرزوی بزرگ، خیلی بزرگ» به کارگردانی مریم سعیدی به پایان خواهد رسید.

این انیمیشن‌ها هر روز از ساعت 9 صبح تا 16 در سالن غدیر مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون به نمایش گذاشته می‌شود.

گفتنی است که ویژه‌برنامه‌های هفته‌ی ملی کودک از 14 تا 20 مهر 1397 در تهران به میزبانی مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان‌ونوجوانان در خیابان حجاب و همچنین مراکز فرهنگی هنری سراسر کشور برگزار خواهد شد.

مشخصات خبر