با کسب ٢۵ دیپلم افتخار درخشیدند

جایزه‌های بوسان برای کودکان زیست محیطی ایران

تاریخ خبر : ۱٣٩۶/٠٢/۱٢

اعضای مراکز فرهنگی‌هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان 25 دیپلم افتخار چهاردهمین مسابقه‌ی بین‌المللی نقاشی «محیط زیست» بوسان کشور کره‌ی جنوبی در سال 2016 را از آن خود کردند.

شرح خبر

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، این رویداد بین‌المللی در سال 2016 با موضوع «طبیعت زیبا» برگزار شد و کانون با ارسال 46 اثر در آن شرکت کرد.

براساس این خبر، نازنین احمدی 10 ساله از اصفهان، مهدی بقال‌زاده 13 ساله از آران بیدگل، صبا باغ شیخی 10 ساله از کاشان، پریا مطلبی 6 ساله از گزبرخوار و محمد لطفی 10 ساله از کهریزسنگ همه در استان اصفهان موفق به دریافت دیپلم افتخار این مسابقه‌ی بین‌المللی شدند.

بر همین اساس، امیر رضا توکلی 8 ساله از بافت، نرگس مهدوی 12 ساله از یزدانشهر، علیرضا شهریاری 14 ساله و امیرحسین نقوی 9ساله از راین هر چهار نفر در استان کرمان از دیگر اعضای کانون هستند که دیپلم افتخار این دوره از مسابقه‌ی نقاشی را از آن خود کردند.

هم‌چنین اهورا هاشمی 7 ساله و باربد نوروزی 10 ساله از سرپل ذهاب هر دو در استان کرمانشاه، محمدامین قریشی 9 ساله از استان قم، محمدمهدی رماوندی 12 ساله از استان ایلام، اسماعیل ایزدی 10 ساله و محمدمهدی تراکمه پور 8 ساله از لامرد هر دو در استان فارس و رضا ماهرویی 12 ساله از استان لرستان نیز موفق به دریافت دیپلم افتخار شده‌اند.

در عین حال، نورا حسین‌نژاد 12 ساله از ماکو، شکیلا مصلحی 12 ساله، آریا کریمی 11 ساله، روژین آذرخش 13 ساله از اشنویه هر سه در استان آذربایجان‌غربی، مبینا ظهوریان 11 ساله و بیتا قاسمی 11 ساله از مشهد، رکسانا حاجی‌اکبری 9 ساله و فاطیما صبا 7 ساله از مرکز 16 هر دو در استان تهران و امیر حسین مرادی 8 ساله از دیگر اعضای افتخارآفرین کانون هستند که دیپلم افتخار چهاردهمین مسابقه‌ی بین‌المللی نقاشی «محیط زیست» بوسان کشور کره‌ی جنوبی 2016 را دریافت کردند.