مدیر نظارت بر چاپ کانون خبر داد:

معرفی جذاب کتاب‌ها به کودکان در نمایشگاه بین‌المللی تهران

تاریخ خبر : ۱٣٩۶/٠٢/۱٢

مربیان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هر روز در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران تازه‌ترین آثار منتشر شده را به کودکان معرفی می‌کنند.

شرح خبر

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، جعفر عبدی، مدیر نظارت بر چاپ و توزیع محصولات کانون گفت: امسال 760 عنوان «کتاب»، 27 عنوان «سرگرمی» و 62 عنوان لوح‌های فشرده «آموزشی و بازی» در بخش «کودک و نوجوان» نمایشگاه کتاب در غرفه‌‌ی کانون به مساحت 200 مترمربع عرضه می‌شود.

عبدی افزود: از این تعداد کتاب 149 عنوان چاپ اول، 242 عنوان تجدید چاپی و 17 عنوان کتاب بریل است.

وی هم‌چنین از تخفیف 10درصدی محصولات برای عموم و تخفیف ویژه برای فرهنگیان خبر داد و گفت: هر روز 7 نفر از مربیان مراکز فرهنگی‌هنری کانون نیز برای معرفی محصولات در این غرفه‌ها حضور دارند.

او یادآور شد در بخش ناشران عمومی نیز غرفه‌ای به مساحت 12 مترمربع برای عرضه‌ی رمان‌ها، نمایش‌نامه‌ها و... در نظر گرفته شده است.

مدیر نظارت بر چاپ و توزیع محصولات کانون هم‌چنین ‌اضافه کرد در بخش ناشران کمک آموزشی نیز بیش از 120 عنوان کتاب‌های کمک آموزشی و فصل‌نامه‌های کانون زبان در سالنی به مساحت 60 مترمربع برای عرضه‌ آماده شده است.

عبدی در ادامه افزود:  فضایی که امسال برای غرفه‌های کانون در نمایشگاه کتاب اختصاص یافته در مقایسه با سال گذشته تغییری نکرده است.

وی در پایان گفت: در طراحی غرفه‌ها برای جذب مخاطبان سعی شده از رنگ‌های شاد و کودک‌پسند استفاده شود.

امسال کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سه بخش «کودک و نوجوان» در سالن B109، غرفه‌ 44، در بخش «ناشران عمومی» در سالن اصلی 2، سالن A3، راهروی 6، غرفه 1004 و در بخش «ناشران آموزشی» در سالن D4، غرفه 4 پذیرای علاقه‌مندان است.

سی‌اُمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از 13 تا 23 اردیبهشت 1396 در «شهر آفتاب» واقع در آزادراه خلیج فارس (اتوبان تهران- قم) روبه‌روی مرقد مطهر امام خمینی(ره) برپا می‌شود.