باز هم سؤالی دارید؟

نویسنده : ماری لوئیزگی
گروه سنی : ٧ تا ۱٨ سال به بالا
سال انتشار : ۱٣٩٨

این کتاب در سال ۲۰۱۴ منتشر شده و انتشارات کانون پرورش فکری با رعایت کامل قوانین بین‌المللی نشر (کپی‌رایت) و اجازه رسمی انتشارات Groundwoodbooks از کشور کانادا آن را به چاپ رسانده است.

کتاب ، تلاشی برای پاسخ‌گویی نویسنده به سؤال‌های کودکانی است که می‌خواهند نویسنده باشند. لوئیز گِی سالانه به دیدار کودکان و معلمان زیادی می‌رود و کارگاه‌های آموزشی برگزار می‌کند. ماحصل این دیدارها و کارگاه‌ها، او را به این نتیجه رساند که کتابی در پاسخ به سؤالات کودکان منتشر کرد. کتابی پر از ماجراجویی که به شخصیت‌های کودک کمک می‌کند تا داستان‌نویسی یاد بگیرند.

شرح کتاب

در پشت جلد این کتاب آمده است که؛ «ماری لوئیز گِی در این کتاب با طراحی‌ها و نقاشی‌های مدادی و آبرنگ و کلاژ، داستانی در داستانی دیگر می‌آفریند که ممکن است پاسخ سؤال‌های شما باشد. سؤال‌هایی مانند: چه‌طوری وقتی‌که اصلاً انتظارش را نداریم یک فکر عالی به ذهن‌مان می‌رسد؟ و یا، چه‌طوری بعضی وقت‌ها کلمه‌ها از جایی نامعلوم پیدای‌شان می‌شود و از ما می‌خواهند که آن‌ها را بنویسیم؟ ماری لوئیز با خرس‌های قطبی گمشده، دایناسورهای پرنده، درختان سخنگو و حلزون‌های خال‌خالی و بعضی از شخصیت‌های مورد علاقه‌ی کتاب‌هایش، دنیایی خلق کرده است که در آن کودکان می‌توانند بخشی از قصه باشند و اجازه دهند تخیل‌شان دیوانه‌وار به پرواز در آید!»


این کتاب برنده جایزه بهترین تصویرگری هوارد-گیبون آملیا فرانسیس، جایزه کتاب اطلاعات میزگردی کودکان ونکوور، فدراسیون نویسندگان کبک برای ادبیات کودک و نوجوان، جایزه ادبیات کودکان کانادا TD و جایزه ادبی استاندارد عمومی برای تصویرسازی شده است. همچنین کتاب «باز هم سؤالی دارید؟» به‌عنوان بهترین کتاب سال پنج رویداد مهم هنری انتخاب‌شده است.

مشخصات کتاب
تصویرگر : ماری لوئیزگی
تیراژ : ٢۵٠٠ صفحه
قطع : رحلی
نوع چاپ : رنگی
تعداد صفحات : ۶٠
نوبت چاپ : اول
نوع جلد : نرم
شابک : ٩٧٨۶٠٠٠۱٠۵٧۱۶
ویراستار : مینو کریم زاده
دیویی : ٣فا٨
مدت زمان اثر :